Topcoat – dlaczego odpowiednie zabezpieczenie pomalowanego już paznokcia jest tak istotne?

9W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się bazy i lakiery nawierzchniowe, tak zwane topcoat , które powodują, że wykonany manicure trzyma się o wiele dłużej na płytkach paznokci niż zwyczajny, nie korzystający z dodatkowych zabezpieczeń lakier.

Okazuje się, że korzystanie z tego rodzaju produktów jest bardzo wskazane właściwie wszystkim kobietom, które chcą cieszyć się długotrwałym, pozbawionym wszelkich uszkodzeń manicure. Chociaż część osób, nawet wśród tych, którzy doskonale orientują się w nowinkach kosmetycznych zupełnie nie wie, co to jest topcoat, to jednak w ostatnim czasie tego rodzaju produkty bardzo się rozpowszechniły i obecnie mamy już spory wybór pomiędzy dodatkowymi lakierami do paznokci.

Wiele lakierów, oprócz swojej nabłyszczającej czy utrwalającej funkcji zawiera także cenne dla płytki paznokcia składniki, które pozwalają naprawdę odbudować nawet najbardziej zniszczone paznokcie. Dlatego godne uwagi są na przykład lakiery top coat Sally Hansen, gdyż zawierają one nieraz bardzo odżywcze dla paznokci i doskonale wpływające na ich wygląd substancje aktywne.

Warto wybrać na pewno najlepsze produkty, jeśli chcemy cieszyć się naprawdę trwałym manicure – trzeba przyznać, że oferta Sally Hansen top coat jest w tym zakresie naprawdę bogata (pl.sallyhansen.com/paznokcie/nail-care/base-top-coat). Możemy na przykład wybrać lakiery, które przyśpieszają wysychanie lakieru kolorowego czy też zdecydować się na wariant odżywczy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.